Slider

Price 20 Euro / day

Tipi
MAKINA
Marshi
Manual
Konsumi
Disel
Vende
5 Seats
Cmimi Ditor
20 Euro
Prodhimi
2001
Color
Dyer
4 dyer

Price Details

Season : Premium
# Season Days Price
1 Premium 1 - 3 20 Euro / day
2 Premium 4 - 11 18 Euro / day
3 Premium 12 - 22 16 Euro / day
4 Premium 23 - 44 15 Euro / day
5 Premium 45 - 75 13 Euro / day

Extra Services

# CAREXTRA Price Calc
1 TomTom 30 EURO day
2 PSS 10 EURO fix
3 BAG 25 EURO fix
4 MCH 5 EURO fix
5 FULL KASKO 30 euro day

Regullorja

Pershkrimi i makines

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI eshte nje makine me performance te larte dhe konsum te ulet te karburantit. Kjo makine ka nje motor me 4 cilindra, me nje kapacitet prej 1896 cm3 . Motori prodhon nje fuqi maksimale prej 100 PS (99 bhp - 74 kW) ne 4000 rpm dhe nje tork maksimal prej 240 N·m (177 lb·ft/24.5 kgm) ne 1800 rpm . Energjia transmetohet ne rruge nga traksioni i rrotave te perparme (FWD) me nje kuti transmetimi manuale me 6 shpejtesi . Konsumi i karburantit eshte mesatarisht 5.2 litra per 100 km, qe eshte rreth 45.23 MPG (milje per gallon) ne SHBA ose 54.32 MPG ne Britani . Kjo makine ka nje shpejtesi maksimale prej 188 km/h dhe arrin nga 0 ne 100 km/h per vetem 11.3 sekonda . Pesha e saj eshte rreth 1205 kg ose 2656.57 lbs . Madhesite e saj jane: gjatesia eshte 4149 mm, gjeresia eshte 1735 mm . Source: Conversation with Bing, 9/13/2023


Whatsapp Support
+355699363339