Slider

Price 21 Euro / day

Tipi
MAKINA
Marshi
Manual
Konsumi
Benzine
Vende
5 Seats
Cmimi Ditor
21 Euro
Prodhimi
2013
Color
Dyer
4 dyer

Price Details

Season : Premium
# Season Days Price
1 Premium 4 - 11 21 Euro / day
2 Premium 12 - 22 18 Euro / day
3 Premium 23 - 44 15 Euro / day
4 Premium 45 - 75 13 Euro / day
5 Premium 1 - 3 23 Euro / day

Extra Services

# CAREXTRA Price Calc
1 TomTom 30 EURO day
2 PSS 10 EURO fix
3 BAG 25 EURO fix
4 MCH 5 EURO fix
5 FULL KASKO 30 euro day

Regullorja

Pershkrimi i makines

Fiat Panda 4x4 0.9 TwinAir eshte nje makine me performance te larte dhe konsum te ulet te karburantit. Kjo makine ka nje motor me 2 cilindra, me nje kapacitet prej 875 cm31. Motori prodhon nje fuqi maksimale prej 83 HP ose 85 PS ne 5600 rpm dhe nje tork maksimal prej 145 Nm ose 107 lb.ft ne 3500 rpm1. Energjia transmetohet ne rruge nga traksioni i te gjitha rrotave (AWD) me nje kuti transmetimi manuale me 5 shpejtesi1. Konsumi i karburantit eshte mesatarisht 5.9 litra per 100 km, qe eshte rreth 40 MPG (milje per gallon) ne SHBA ose 48 MPG ne Britani1. Kjo makine ka nje shpejtesi maksimale prej 102 mph dhe arrin nga 0 ne 100 km/h per vetem - sekonda1. Per sa i perket detajeve te shasise qe jane pergjegjese per mbajtjen e rruges, sjelljen e drejtimit dhe komoditetin e udhetimit, Fiat Panda 4x4 ka nje suspencion te pavarur1. Pesha e saj eshte rreth 1050 kg ose 2315 lbs1. Madhesite e saj jane: gjatesia eshte 3686 mm, gjeresia eshte 1882 mm dhe lartesia eshte - mm1.


Whatsapp Support
+355699363339