Slider

Price 23 Euro / day

Tipi
MAKINA
Marshi
Manual
Konsumi
Disel
Vende
5 Seats
Cmimi Ditor
23 Euro
Prodhimi
2007
Color
Dyer
4 dyer

Price Details

Season : Premium
# Season Days Price
1 Premium 1 - 3 23 Euro / day
2 Premium 4 - 11 20 Euro / day
3 Premium 12 - 22 18 Euro / day
4 Premium 23 - 44 16 Euro / day
5 Premium 45 - 75 14 Euro / day

Extra Services

# CAREXTRA Price Calc
1 TomTom 30 EURO day
2 PSS 10 EURO fix
3 BAG 25 EURO fix
4 MCH 5 EURO fix
5 FULL KASKO 30 euro day

Regullorja

Pershkrimi i makines

Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D D-CAT eshte nje makine me performance te larte dhe konsum te ulet te karburantit. Kjo makine ka nje motor me 4 cilindra te rreshtuar, me nje kapacitet prej 2231 cm31. Motori prodhon nje fuqi maksimale prej 177 PS ose 175 HP ne 3600 rpm dhe nje tork maksimal prej 400 Nm ne 2000 rpm1. Energjia transmetohet ne rruge nga traksioni i rrotave te perparme (FWD) me nje kuti transmetimi manuale me 6 shpejtesi1. Konsumi i karburantit eshte mesatarisht 6.6 litra per 100 km, qe eshte rreth 36 MPG (milje per gallon) ne SHBA ose 43 MPG ne Britani1. Kjo makine ka nje shpejtesi maksimale prej 205 km/h dhe arrin nga 0 ne 100 km/h per vetem 9.0 sekonda1. Per sa i perket detajeve te shasise qe jane pergjegjese per mbajtjen e rruges, sjelljen e drejtimit dhe komoditetin e udhetimit, Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D D-CAT ka nje suspencion te pavarur. McPherson. pranvera helikoidale. barra anti-rrotulluese ne pjesen e perparme, dhe Multilink. Coil springs. anti-roll bar rear suspension1. Pesha e saj eshte rreth 1485 kg ose 3274 lbs1. Madhesite e saj jane: gjatesia eshte 436.0 cm, gjeresia eshte 177.0 cm dhe lartesia eshte 162.0 cm1.


Whatsapp Support
+355699363339